Partnerzy

www.bgk.pl

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju, który inicjuje i realizuje programy służące wzrostowi ekonomicznemu Polski, współpracując ze wszystkimi instytucjami rozwoju jak PFR, KUKE, PAIH, PARP i ARP.

Bank wspiera przedsiębiorców, oferując kompleksowy zestaw nowoczesnych usług bankowych dopasowanych do ich specyficznych potrzeb, w tym: rachunki bankowe, lokaty, kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne.  Rozwija systemy poręczeń i gwarancji mające na celu pobudzanie przedsiębiorczości, oferując m.in. gwarancję Biznesmax. Ich celem jest wspieranie rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw oraz zwiększenie potencjału innowacyjności w sektorze MŚP.

BGK realizuje programy i projekty wspierające rozwój firm, w tym m.in.  kredyty na innowacje technologiczne - dla projektów dotyczących wdrażania innowacji o charakterze technologicznym oraz pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej lub utworzenie nowych stanowisk pracy – „Wsparcie w starcie”.

Jednym z istotnych zadań Banku jest również wspieranie aktywności zagranicznej polskich przedsiębiorstw dzięki szerokiej palecie produktów finansowania handlu zagranicznego i ekspansji zagranicznej.

BGK zarządza programami europejskimi i dystrybuuje środki unijne w skali krajowej i regionalnej. Angażuje się w programy służące poprawie sytuacji na rynku mieszkaniowym i dostępu Polaków do mieszkań.

Zapraszamy do współpracy

Oddział w Zielonej Górze

ul. Kupiecka 32 c, 65-058 Zielona Góra
tel. 0 68 328 06 40, tel. kom. 510 044 133
fax 0 68 328 06 43
e-mail: zielonagora@bgk.pl


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest instytucją państwową, której celem jest realizacja programów rozwoju gospodarki, wspierających działalność innowacyjną i badawczą małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), rozwój regionalny, wzrost eksportu, rozwój zasobów ludzkich oraz wykorzystywanie nowych technologii w przedsiębiorstwach. Działalność ta współfinansowana jest m.in. ze środków europejskich oraz funduszy norweskich. PARP wspiera firmy na różnych etapach rozwoju, zarówno te które dopiero rozwijają działalność, jak i te, które zwiększają skalę swojego biznesu. Agencja organizuje również bezpłatne szkolenia i publikuje liczne raporty dotyczące gospodarki i prowadzenia działalności.

Zapraszamy do kontaktu

PARP Group PFR
ul. Pańska 81/83
00-834 Warszawa
Recepcja tel.:
(22) 432 80 80, 432 71 25,
fax: (22) 432 86 20

Biuro Regionalne w Poznaniu
Budynek World Trade Center
ul. Bukowska 12, 60-810 Poznań
tel.: 61-291-00-39

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. - Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (arp.pl)

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. jest spółką akcyjną w nadzorze Prezesa Rady Ministrów ze 100% udziałem Skarbu Państwa. Łączy działalność publiczną z działalnością biznesową.
ARP S.A. to partner dla firm, które chcą się rozwijać w innowacyjnych branżach, potrzebują wsparcia w realizacji procesów restrukturyzacji, szukają finansowania czy miejsc do inwestowania w specjalnych strefach ekonomicznych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i unikalnym na polskim rynku kompetencjom, ARP S.A. wypracowała indywidualne podejście do oceny projektów, pozwalające dostrzec szanse biznesowe w obszarach, które inni postrzegają jako mało atrakcyjne lub zbyt ryzykowne.
W ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju ARP S.A. współpracuje z kluczowymi polskimi instytucjami wspierającymi rozwój przedsiębiorstw oraz dostarcza pakiety rozwiązań w odpowiedzi na bieżące potrzeby i wyzwania biznesowe.

Zapraszamy do kontaktu

CENTRUM OBSŁUGI PRZEDSIĘBIORCÓW W POZNANIU
Bukowska 12
60-180 Poznań
Obsługuje województwa: wielkopolskie, lubuskie i zachodniopomorskie
Andrzej Rosiek - Dyrektor
tel. 734 214 121
andrzej.rosiek@arp.pl


KPMG w Polsce od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa biznesowego, a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawnicza D.Dobkowski sp.k. oferuje kompleksowe usługi prawne. KPMG było jedną z pierwszych firm audytorsko-doradczych o międzynarodowym zasięgu obecnych na polskim rynku. Obecnie w KPMG w Polsce pracuje ponad 1200 osób w 7 biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

KPMG w Polsce obsługuje Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki, począwszy od nieruchomości, sprzedaży detalicznej i produkcji dóbr konsumpcyjnych, aż po sektor farmaceutyczny, telekomunikacyjny i bankowo finansowy. Nasi Klienci to polskie oraz międzynarodowe firmy i instytucje, które zwracają się do nas po wsparcie ze względu na wysoki standard świadczonych usług, specjalizacje branżowe i szeroką wiedzę na temat rynków lokalnych, regionalnych i globalnych zgromadzoną przez ponad 162 000 pracowników w 155 krajach.

W 2015 roku firma KPMG została ponownie uznana za najlepszą firmę audytorską w Polsce (wg Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej” i Gazety Giełdy „Parkiet” z dn. 27 marca 2015 r.) i wciąż pozostaje w czołówce najlepszych firm i doradców podatkowych (wg IX Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej z 5 marca 2015 r.).Deloitte świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego klientom z sektora publicznego oraz prywatnego, działającym w różnych branżach. Dzięki globalnej sieci firm członkowskich obejmującej 150 krajów oferujemy najwyższej klasy umiejętności, doświadczenie i wiedzę w połączeniu ze znajomością lokalnego rynku. Pomagamy klientom odnieść sukces niezależnie od miejsca i branży, w jakiej działają. Ponad 244 000 pracowników Deloitte na świecie realizuje misję firmy: wywierać pozytywny wpływ na środowisko i otoczenie, w którym żyją i pracują.

Zespół Deloitte ds. SSE

Zespół ds. Specjalnych Stref Ekonomicznych Deloitte jest wiodącą praktyką specjalizującą się w doradztwie dla inwestorów zamierzających rozpocząć działalność, a także dla przedsiębiorców już prowadzących działalność gospodarczą w Specjalnych Strefach Ekonomicznych w Polsce. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego oraz pomocy publicznej na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego. Nasi eksperci oferują profesjonalną pomoc począwszy od fazy planowania inwestycji, poprzez fazę aplikacji, aż do etapu prowadzenia działalności przez przedsiębiorstwo, i to niezależnie od daty uzyskania zezwolenia strefowego, a tym samym reżimu prawnego jaki odnosi się do danego inwestora. Dzięki operowaniu w ramach najszerszej sieci biur regionalnych, wspieramy lokalnie przedsiębiorców działających na terenie wszystkich Specjalnych Stref Ekonomicznych. Więcej informacji na stronie: www.deloitte.com/pl/sse

Kontakt

Maciej Guzek
Dyrektor
tel.: +48 (61) 882 43 16
e-mail: mguzek@deloitteCE.com

Publikacje i wydarzenia

Naszą misją jest nie tylko świadczenie najwyższej jakości usług, ale także przekazywanie aktualnej i rzetelnej informacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy serwis, dzięki któremu mogą Państwo otrzymywać nieodpłatne, elektroniczne informacje podatkowe, prawne, finansowe i gospodarcze. Regularnie organizujemy również specjalistyczne warsztaty i konferencje, a także webcasty – wirtualne seminaria z udziałem naszych specjalistów. Wszelkie informacje dostępne są na stronie: http://www.deloitte.com/pl/subskrypcje   Firma AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. jest najdłużej istniejącą w kraju i najbardziej doświadczoną w województwie lubuskim profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku pomaga firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudnia specjalistów w dziedzinie HR, którzy nie tylko trafnie oceniają potrzeby kadrowe, ale także zajmują się doborem kompetentnych osób do określonych stanowisk pracy. Przez kilkanaście lat działalności firma zrealizowała setki projektów na zlecenie przedsiębiorstw z całego kraju.


USŁUGI Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI:

 • Rekrutacja i selekcja pracowników
 • Executive Search – poszukiwania bezpośrednie
 • Leasing personalny – wynajem pracowników tymczasowych
 • Rekrutacja cudzoziemców zza wschodniej granicy
 • Szkolenia
 • Ocena personelu
 • Lokalny Raport Płacowy - badanie wynagrodzeń w woj. lubuskim oraz części województw wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego
 • Serwis ogłoszeniowy – ogłoszenia rekrutacyjne
 • Doradztwo kadrowe i obsługa kadrowo-płacowa
 • Kompleksowa obsługa nowo powstających przedsiębiorstw

OFERTY PRACY https://www.audit.com.pl/index.php?mod=article&catname=oferty-pracy

OFERTY SZKOLEŃ https://www.audit.com.pl/szkoleniaIDEA HR GROUP  oferuje dla firm z Polski Zachodniej kompleksowe usługi personalne z zakresu :

 • Rekrutacji stałych
 • Pracy tymczasowej
 • Rekrutacji pracowników zagranicznych, głównie z Ukrainy
 • Outsourcingu kadr i płac
 • Szkoleń i coachingu
 • Doradztwa personalnego (oceny okresowe, budowa wizerunku pracodawcy, assessment center, itp.)

Łączymy wieloletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi z  wiedzą o lokalnych uwarunkowaniach rynku pracy oraz zrozumieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Oferujemy naszym klientom praktyczne rozwiązania, nowatorskie podejście oraz współpracę opartą na zaufaniu, rzetelności i etyce biznesowej.

Nasi klienci to firmy zarówno z sektora produkcyjnego, jak i usług. Zatrudniamy łącznie 13 doświadczonych konsultantów, którzy z pełnym zaangażowaniem realizują projekty klientów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

IDEA HR Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Biuro Gorzów Wlkp.

Ul. Borowskiego 2a-3

66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. 95 73 505 54

gorzow@ideahr.com.pl

Biuro  Szczecin

Ul. Wojska Polskiego 184 C

71-256 Szczecin

Tel. 789 014 634

szczecin@ideahr.com.pl

Biuro Zielona Góra

Ul. Sulechowska 4a

65-119 Zielona Góra

Tel. 790 355 003

zielonagora@ideahr.com.pl

WIĘCEJ INFORMACJI NA: WWW.IDEAHR.COM.PLHotel Bastion położony jest w starej części Kostrzyna nad Odrą. Przy jego projektowaniu wzorowano się na starych budowlach z tego rejonu, co tworzy niepowtarzalny klimat obiektów.

Hotel Bastion to nie tylko miejsce, gdzie można wypocząć lub posilić się w eleganckiej restauracji, to również idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Najwyższej klasy zaplecze techniczne, które udostępnia Hotel spełnia wszelkie standardy i gwarantuje wysoki profesjonalizm obsługi spotkań o charakterze biznesowym.

Pracownicy Hotelu Bastion służą pełną i fachową poradą, aby każde chwile spędzone w Hotelu napawały gości optymizmem i pozytywną energią.

Kontakt:
ul. Graniczna 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą
Tel. (+48 95) 752 59 70
Fax (+48 95) 752 59 71
E-mail: biuro@hotel-bastion.plJesteśmy liderem rynku prywatnych usług medycznych w Polsce i częścią Bupa – czołowej międzynarodowej grupy działającej w opiece zdrowotnej.

Zapewniamy pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową.  Prowadzimy największą w Polsce sieć prywatnych placówek medycznych - głównie pod markami  LUX MED i Medycyna Rodzinna. Grupa LUX MED to również LUX MED Ubezpieczenia, LUX MED Diagnostyka, 5 szpitali oraz ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Tabita.

Współpracujemy z 1500 poradniami partnerskimi w całym kraju. W oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów, wykwalifikowany personel pomocniczy oraz nowoczesną aparaturę diagnostyczną świadczymy kompleksowe usługi medyczne dla Klientów korporacyjnych oraz indywidualnych.Auto Galeria Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. jako wieloletni podmiot działający na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, specjalizujący się w zakresie zabudowy pojazdów dostawczych, ciężarowych i osobowych, zaprasza Państwa do skorzystania z oferty w zakresie:

- specjalistycznej zabudowy pojazdów dostawczych, ciężarowych i osobowych,

- długoterminowego wynajmu pojazdów,

- spawania aluminium stali i stali nierdzewnej,

- cięcia i gięcia stali,

- produkcji wyrobów z laminatu (formy, wyroby),

- lakiernictwa samochodowego,

- naprawy pokolizyjnej pojazdów.

Oferujemy Państwu wysoką jakość usług poprzez zatrudnienie wykwalifikowanej kadry oraz wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001.

Poza wysoką jakością oferowanych usług jako partnerzy działający na  terenie Strefy gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do zgłaszanych przez Państwa zapytań w zakresie naszej oferty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 7.00 do 15.00 pod nr tel. 095-7330-310 a także mailowo na adres: biuro@autogaleria-gorzow.pl.

W celu bliższego poznania naszej Spółki zapraszamy na stronę internetową lub osobiście w Gorzowie Wlkp. przy ul. Mosiężnej 6.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Auto Galeria Sp. z o.o.Siemens to firma międzynarodowa, o blisko 170-letniej tradycji, obecna i aktywna w ponad 190 krajach świata.

Obecność Siemensa w Polsce sięga drugiej połowy XIX wieku i związana jest z wieloma inwestycjami w sferze produkcyjnej i usługowej.

Współcześnie Siemens w Polsce to grupa firm – zarówno tych utworzonych od podstaw, jak i tych włączonych w struktury Siemensa dzięki inwestycjom w istniejące organizacje. A także tych, które – choć dziś już poza strukturą Siemensa - nadal oferują produkty pod marką Siemens i nowoczesne miejsca pracy w Polsce.

Polska spółka Siemens powstała 1 marca 1991roku – roku, który symbolicznie zapoczątkował erę Internetu w Polsce i przyniósł wiele innowacji w technologiach. Od początku postawiła sobie za cel bycie partnerem polskiej gospodarki i społeczeństwa w zakresie modernizacji technologicznej.

 Dziś z dumą patrzymy na efekty naszego działania. Na widoczny i trwały ślad, jaki nasze technologie pozostawiły w infrastrukturze energetycznej, przemysłowej, miejskiej, transportowej i medycznej. Na poprawę komfortu życia i bezpieczeństwa mieszkańców Polski.

Siemens stale dopasowuje swoją ofertę i działalność do potrzeb rynku oraz aktualnych trendów w gospodarce i w społeczeństwie. Reorganizacja struktury, globalne i lokalne akwizycje, dezinwestycje – wszystko to służy optymalizacji portfolio.

Oferta Siemensa jest skierowana do odbiorcy biznesowego, ale korzystają z niej wszyscy: miasta, kraje, regiony i pojedynczy człowiek. W każdym niemalże obszarze życia.

Siemens oferuje wszelkie rozwiązania i produkty związane z wytwarzaniem energii ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych – kompletne elektrownie i ich części, turbiny przemysłowe, generatory, automatykę i usługi inżynierskie – jak również z przesyłem i rozdziałem energii elektrycznej oraz z tłoczniami gazu. Oferuje także zasilanie obiektów.

Zaangażowanie w różnorodne formy życia społecznego to element strategicznego partnerstwa Siemensa dla Polski.

Siemens w Polsce:

 • wspiera polską naukę (Nagroda Siemensa, współpraca z uczelniami technicznymi, nagroda dla PAN)
 • przyczynia się do rozwoju polskiej kultury (współpraca z Teatrem Wielkim-Operą Narodową, z Akademią Sztuk Pięknych i Muzeum Narodowym)
 • angażuje się w działania społecznie użyteczne (projekty wolontariackie, współpraca z Fundacją Integracja)


MAZEL istnieje na rynku usług elektroenergetycznych od 1987 r. Firma działała wówczas jako niewielki zakład instalatorstwa elektrycznego, zatrudniający zaledwie pięciu elektromonterów. Dzięki zdobywanemu stopniowo doświadczeniu, konsekwencji i dążeniu do rozwoju, dzisiaj MAZEL stanowi jedno z największych przedsiębiorstw w regionie,  wykonując prace z zakresu usług elektrycznych, energetyki zawodowej i automatyki przemysłowej. MAZEL działa głównie na terenie województwa lubuskiego ale także na terenie całego kraju oraz Europy.

MAZEL zatrudnia dziś ponad 200 pracowników, nieustannie zwiększając zatrudnienie i rozwijając swój potencjał dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów. To dzięki nim MAZEL może pochwalić się współpracą z renomowanymi firmami i instytucjami w kraju i za granicą, licznymi wyróżnieniami oraz nagrodami. Od 2004 r. firma posiada także certyfikat ISO oraz rekomendację MON, gwarantujące wysoki poziom usług, zgodny z najwyższymi standardami jakościowymi.

Misia firmy MAZEL zawiera się w trzech słowach: kompleksowość, kompetencja, kreatywność. To one stanowią filar działalności przedsiębiorstwa i wyznaczają kierunek dalszego rozwoju. Jego siłą są natomiast ludzie i to w ich umiejętności firma inwestuje przede wszystkim.

MAZEL oferuje kompleksowe usługi w zakresie energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych oraz prefabrykacji rozdzielnic. Analizuje i wdraża oprogramowanie związane z oszczędnością energetyczną. Kompleksowe wykonywanie zadań w branży energetycznej dopełnia własna, nowoczesna pracownia projektowa i kosztorysowa.

Prace obejmują zarówno przygotowanie, jak i wdrożenie projektu, montaż wraz z testami i optymalizacją urządzeń oraz sprawną obsługę serwisową. Wykorzystanie niezawodnych sprzętów popularnych producentów (Siemens, Modicon, GE Fanuc), nowoczesnych programów i systemów (Eplan, El-Cad, SCADA, HMI) oraz najwyższych standardów, zapewnia nie tylko pełen profesjonalizm w trakcie realizacji, ale także niezawodność i solidność przez długi czas użytkowania.

„Mazel” S.A.
Tel: +48 68 457 01 00
www.mazel.plwww.orlen.pl

Grupa ORLEN to zintegrowany koncern multienergetyczny notowany w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, czy Platts TOP250. Jako pierwsza firma w regionie zadeklarował osiągnięcie całkowitej neutralności emisyjnej w 2050 roku. Dzięki przejęciom (Grupa Energa, Grupa LOTOS, PGNiG) wszedł do grona 150 największych firm na świecie. Koncern prowadzi działalność na 9 rynkach macierzystych ? w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji, Węgrzech oraz w Kanadzie, Norwegii i Pakistanie.arp.pl

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. jest spółką akcyjną w nadzorze Prezesa Rady Ministrów ze 100% udziałem Skarbu Państwa. Łączy działalność publiczną z działalnością biznesową.
ARP S.A. to partner dla firm, które chcą się rozwijać w innowacyjnych branżach, potrzebują wsparcia w realizacji procesów restrukturyzacji, szukają finansowania czy miejsc do inwestowania w specjalnych strefach ekonomicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i unikalnym na polskim rynku kompetencjom, ARP S.A. wypracowała indywidualne podejście do oceny projektów, pozwalające dostrzec szanse biznesowe w obszarach, które inni postrzegają jako mało atrakcyjne lub zbyt ryzykowne.
W ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju ARP S.A. współpracuje z kluczowymi polskimi instytucjami wspierającymi rozwój przedsiębiorstw oraz dostarcza pakiety rozwiązań w odpowiedzi na bieżące potrzeby i wyzwania biznesowe.www.parp.gov.pl

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest instytucją państwową, której celem jest realizacja programów rozwoju gospodarki, wspierających działalność innowacyjną i badawczą małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), rozwój regionalny, wzrost eksportu, rozwój zasobów ludzkich oraz wykorzystywanie nowych technologii w przedsiębiorstwach. Działalność ta współfinansowana jest m.in. ze środków europejskich oraz funduszy norweskich. PARP wspiera firmy na różnych etapach rozwoju, zarówno te które dopiero rozwijają działalność, jak i te, które zwiększają skalę swojego biznesu. Agencja organizuje również bezpłatne szkolenia i publikuje liczne raporty dotyczące gospodarki i prowadzenia działalności.www.gaz-system.pl

Gaz System jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.www.pern.pl

PERN S.A. jest liderem logistyki surowcowo paliwowej. Prowadzi działalność w zakresie transportu, magazynowania ropy naftowej i paliw oraz przeładunku i składowania paliw. Zarządza siecią rurociągów, dysponujemy także morskim terminalem przeładunkowym. Posiada ponad 4 mln? pojemości magazynowej na ropę naftową oraz ponad 2 mln m? na paliwa płynne. Jako Grupa PERN świadczy również usługi w zakresie dozowania dodatków i biokomponentów do paliw, wykonuje badania laboratoryjne produktów naftowych, inspekcje stanu technicznego rurociągów, dzierżawi włókna światłowodowe oraz oferuje usługi kolokacji.www.pse.pl

Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) są operatorem systemu przesyłowego energii elektrycznej w Polsce. Jest to spółka o szczególnym znaczeniu dla polskiej gospodarki, a jej zakres odpowiedzialności jest określony w ustawie Prawo energetyczne.
PSE zajmują się przesyłem energii elektrycznej do wszystkich regionów Polski. Spółka odpowiada za bilansowanie systemu elektroenergetycznego oraz utrzymanie i rozwój infrastruktury sieciowej wraz z połączeniami transgranicznymi. Udostępnia także na zasadach rynkowych zdolności przesyłowe do realizacji wymiany transgranicznej.
Spółka zarządza siecią przesyłową, w której skład wchodzą linie najwyższych napięć 400 kV oraz 220 kV o łącznej długości ponad 15 tysięcy kilometrów oraz 110 stacji elektroenergetycznych służących do przetwarzania i rozdziału energii elektrycznej.