Zapraszamy na Webinar Deloitte: Polski Ład - zmiany w Polskiej Strefie Inwestycji i SSE - 27 stycznia 2022 r., godz. 10:00-11:00

Wpływ nowych przepisów na zasady uzyskiwania i rozliczania pomocy publicznej przez inwestorów strefowych
 
Bezpłatne seminarium on-line: 27 stycznia 2022 r., godz. 10:00-11:00
 
Szanowni Państwo,
 
Nowelizacja przepisów związanych z tzw. Polskim Ładem spowodowała powstanie wątpliwości wśród inwestorów strefowych odnośnie ustalenia przedmiotu zwolnienia podatkowego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Co prawda zmiany nie wpływają na wielkość zwolnienia, jednak mogą mieć wpływ na efektywność jego wykorzystania.
 
W ostatnim czasie pojawia się również wiele pytań ze strony przedsiębiorców, z których duża część dotyczy zasad przyznawania pomocy regionalnej, w szczególności ze względu na nowelizacje odpowiednich przepisów.
 
Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego eksperci Deloitte uporządkują powyższe kwestie i omówią wpływ „Polskiego Ładu” na zasady uzyskiwania i rozliczania pomocy publicznej przez inwestorów działających w ramach Polskiej Strefy Inwestycji i specjalnych stref ekonomicznych.
 
Agenda spotkania:
  1. Określenie przedmiotu zwolnienia podatkowego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, w świetle nowelizacji przepisów podatkowych związanych z tzw. Polskim Ładem.
  2. Aktualne zasady przyznawania regionalnej pomocy inwestycyjnej, z uwzględnieniem nowych przepisów unijnych i krajowych.
  3. Zasady ustalania podatku minimalnego (tzw. podatku przychodowego), przez przedsiębiorców działających w ramach PSI i SSE.
 
Do kogo skierowany jest webinar?
 
Spotkanie skierowane jest głównie do prezesów, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, a także szefów i pracowników działów finansowo-księgowych i podatkowych oraz działów rozwoju, innowacji i inwestycji w przedsiębiorstwach prowadzących działalność w ramach Polskiej Strefy Inwestycji/SSE lub planujących nowe inwestycje.
 
REJESTRACJA:
 
Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie na stronie internetowej Deloitte: LINK

Serdecznie zapraszamy.