Webinarium - Przegląd zaawansowanych technologii fotowoltaicznych - 16.11.2021

Szanowni Państwo,

Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., wspólnie z globalnym liderem w branży inteligentnych technologii energetycznych, firmą SolarEdge Technologies (Poland) sp. z o.o., zapraszają Państwa cykl bezpłatnych webinariów o zaawansowanych systemach fotowoltaicznych i efektywności energetycznej w nowoczesnych przedsiębiorstwach.

Nasze pierwsze spotkanie online:

„Przegląd zaawansowanych technologii fotowoltaicznych”

które odbędzie się już 16.11.2021  10:00 – 12:30. Prosimy o przekazanie zaproszenia do osób odpowiedzialnych za w/w obszar w Państwa przedsiębiorstwie.

Na spotkanie zapraszamy Dyrektorów produkcji, Dyrektorów finansowych, Dyrektorów ds. zakupów oraz przedstawicieli Zarządów firm.

W programie:

  • Bogdan Szymański, Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV o „Trendach w komercyjnych systemach fotowoltaicznych”, gdzie dowiesz się o:

- trendach, jakimi są magazyny energii,

- nowoczesnych modułach, konstrukcjach i falownikach instalacji PV,

- opłacie mocowej.

  • Mariusz Potocki, SolarEdge Technologies (Poland) sp. z o.o. o „Optymalizacji systemów komercyjnych”, gdzie przedstawione zostaną informacje o tym:

- jak dobrze dopasować system do potrzeb przedsiębiorstwa (optymalizacja OPEX / Serwis),

- jaki rodzaj instalacji wybrać (naziemny, czy dachowy),

- jak prawidłowo monitorować system PV.

  • Łukasz Kotula, Corab sp. z o.o. o tym „Jak obniżyć koszty instalacji fotowoltaicznej bez utraty jakości i bezpieczeństwa?”, gdzie poruszone zostaną kwestie dobrych praktyk, przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych w instalacje PV:

- większość z inwestorów zaczyna myśleć o kosztach instalacji PV dopiero po otrzymaniu pierwszej oferty. Natomiast większość oszczędności można poczynić na etapie planowania, projektowania czy wyboru komponentów. Dlatego podpowiemy jak mądrze inwestować nie rezygnując z jakości, wydajności a przede wszystkim bezpieczeństwa.

  • Sesja pytań i odpowiedzi.

O partnerze strategicznym:

Marka SolarEdge, dzięki światowej klasy możliwościom inżynieryjnym oraz nieustannemu skupianiu się na innowacjach, tworzy inteligentne produkty i rozwiązania w zakresie produkcji energii, które wspierają przedsiębiorstwa w ich funkcjonowaniu i napędzają przyszły rozwój.

REJESTRACJA NA WEBINARIUM

Kolejne zaplanowane seminaria w cyklu szkoleń o zaawansowanych systemach fotowoltaicznych i efektywności energetycznej w nowoczesnych przedsiębiorstwach:

23.11.2021 09:30 – 11:30 – Bezpieczeństwo Systemów PV.

30.11.2021– 10:00 -12:30 – Case Study – projekt komercyjny (procedury administracyjno-techniczne).