Formularz rejestracyjny


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną w celu rejestracji na konferencję, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rejestracji uczestnika).

Forum „Silna energetyka, filarem bezpieczeństwa Polski” to wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych wyzwaniami stojącymi przed krajowym sektorem energetycznym. Dywersyfikacja źródeł energii, prezentacja realizowanych projektów infrastrukturalnych czy zastosowanie nisko- i zeroemisyjnych źródeł energii to tylko niektóre z kluczowych zagadnień, którym poświęcone jest forum.

Zaproszenie skierowane jest do przedsiębiorców, studentów, przedstawicieli JST i środowisk okołobiznesowych.

Forum objął swoim honorowym patronatem Prezes Rady Ministrów Pan Mateusz Morawiecki. W wydarzeniu wezmą udział ministrowie, prezesi i przedstawiciele instytucji rządowych m.in. : Mateusz Berger – sekretarz stanu w KPRM, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej; Adam Andruszkiewicz, sekretarz stanu w KPRM; Ireneusz Zyska, sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska; pełnomocnik rządu ds. odnawialnych źródeł energii; Grzegorz Piechowiak, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii; Cezariusz Lesisz, prezes ARP; Mikołaj Różycki, wiceprezes PARP; przedstawiciele PKN ORLEN, PERN S.A., PSE S.A, GAZ-SYSTEM.

Stawiając na debatę i swobodną wymianę wiedzy pragniemy zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu.

Partnerzy wydarzenia