DLA PRZEDSIĘBIORCY | KONFERENCJA MIERZĘCIN 2019
"Polska Strefa Inwestycji – nowe zasady wsparcia"

Konferencja w Mierzęcinie 23-24 maja 2019r.
Partnerzy konferencjiDeloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.

Deloitte świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego klientom z sektora publicznego oraz prywatnego, działającym w różnych branżach. Dzięki globalnej sieci firm członkowskich obejmującej 150 krajów oferujemy najwyższej klasy umiejętności, doświadczenie i wiedzę w połączeniu ze znajomością lokalnego rynku. Pomagamy klientom odnieść sukces niezależnie od miejsca i branży, w jakiej działają. Ponad 264 000 pracowników Deloitte na świecie realizuje misję firmy: wywierać pozytywny wpływ na środowisko i otoczenie, w którym żyją i pracują.

Zespół Deloitte ds. SSE

Zespół ds. Specjalnych Stref Ekonomicznych Deloitte jest wiodącą praktyką specjalizującą się w doradztwie dla inwestorów zamierzających rozpocząć działalność, a także dla przedsiębiorców już prowadzących działalność gospodarczą w Specjalnych Strefach Ekonomicznych w Polsce. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego oraz pomocy publicznej na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego. Nasi eksperci oferują profesjonalną pomoc począwszy od fazy planowania inwestycji, poprzez fazę aplikacji, aż do etapu prowadzenia działalności przez przedsiębiorstwo, i to niezależnie od daty uzyskania decyzji o wsparciu, a tym samym reżimu prawnego jaki odnosi się do danego inwestora. Dzięki operowaniu w ramach najszerszej sieci biur regionalnych, wspieramy lokalnie przedsiębiorców działających na terenie wszystkich Specjalnych Stref Ekonomicznych. Więcej informacji na stronie: www.deloitte.com/pl/sse

Publikacje i wydarzenia

Naszą misją jest nie tylko świadczenie najwyższej jakości usług, ale także przekazywanie aktualnej i rzetelnej informacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów prowadzimy serwis, dzięki któremu mogą Państwo otrzymywać nieodpłatne, elektroniczne informacje podatkowe, prawne, finansowe i gospodarcze. Regularnie organizujemy również specjalistyczne warsztaty i konferencje, a także webcasty – wirtualne seminaria z udziałem naszych specjalistów. Wszelkie informacje dostępne są na stronie: www.deloitte.com/pl/subskrypcje   

Zapraszamy do współpracyFHU Multi Projekt Sp. z o. o. Sp.K.

FHU Multi Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. skupia swoją działalność  na kompleksowym opracowaniu dokumentacji projektowej oraz wykonaniu pod „klucz” obiektów kubaturowych głównie magazynowo-produkcyjnych i biurowych dla wszelkich gałęzi przemysłu wykorzystaniem  konstrukcji stalowych , żelbetowych oraz drewnianych. Wspólnie wybudowaliśmy już ponad 300 000m2 na terenie całej Polski.

Spółka realizując od ponad 23 lat z powodzeniem szereg inwestycji może pochwalić się licznymi referencjami. Fakt ten w połączeniu z bardzo dobrą jakością oferowanych produktów, a także atrakcyjnymi cenami  oraz terminem wykonania znajduje swoje odbicie w już posiadanym portfelu zamówień  na przyszły rok, który wynosi 300 mln złotych.

Zespół Multi Projekt składa się z 50 pracowników oraz 150 podwykonawców, którzy z zamiłowaniem i pasją wykonują swoje zadania od lat. Wszyscy są wysokiej klasy specjalistami z poszczególnych dziedzin, pracującymi na stanowiskach zgodnych z ich wykształceniem i posiadanymi umiejętnościami. Aby spełnić wymagania stawiane przez dynamiczny rozwój rynku, nieustannie doskonalimy posiadane umiejętności i podnosimy kwalifikacje. Zatrudniamy tylko takich pracowników i podwykonawców, którzy oprócz wiedzy i  praktyki  odznaczają się zdolnościami zrozumienia i trafnej oceny potrzeb klientów. Tym samym zapewniają właściwy sposób traktowania i szacunek dla partnerów w zawodowych kontaktach. Potencjał kadrowy Multi Projektu stanowi liczne grono etatowych pracowników oraz grupa stale współpracujących z firmą wykonawców i ekspertów. Utrzymujemy także kontakty z wysokiej klasy specjalistami ze środowiska biznesu, bankowości oraz z wyższymi uczelniami. Ostatnie lata  były okresem bardzo dynamicznego rozwoju Spółki. Przez te lata firma  osiągnęła pełną dojrzałość i stabilizację stawiając na optymalizację, dobrą organizację i współpracę w zespole.

Realizując strategie finansowe i rozwojowe firmy staramy się od początku istnienia nie zapominać o najbardziej potrzebujących. Wspieraliśmy i nadal wspieramy wiele instytucji społecznych i charytatywnych, do których zaliczamy:

 1. AZS Radex – pierwszo ligowa drużyna koszykówki ze Szczecina.
 2. Arkonia Szczecin – piłka wodna, sponsor strategiczny.
 3. Półkolonie dla dzieci z upośledzeniem umysłowym i niepełnosprawnych fizycznie – półkolonie organizowane przez Oddziału Akcji Katolickiej przy parafii Matki Bożej Jasnogórskiej na Wzgórzu Hetmańskim.
 4. WOPR Szczecin.
 5. Caritas Szczecin.
 6. Akademia Morska w Szczecinie
 7. Dom Kultury Słowianin – wsparcie finansowe przy organizacji Mikołajek oraz Dni Dziecka.
 8. Fundacja Marka Kamińskiego

Firma na przestrzeni lat swojej działalności otrzymała również wiele nagród gospodarczych świadczących o jej rzetelności, zaliczamy do nich m.in.:

 1. Goleniowski Mecenas Pomocy Społecznej – 2010
 2. Mecenas Sportu Miasta Szczecin – 2013
 3. Orły Polskiego Budownictwa – II miejsce 2014
 4. Tytuł Firma 25-lecia Wolności RP – 2014
 5. Certyfikat Złoty Płatnik 2015
 6. Przedsiębiorstwo Przyszłości - 2016
 7. Firma Przyjazna rodzinie – I miejsce w województwie – 2016
 8. Firma Przyjazna Rodzicom – I miejsce w kategorii mały przedsiębiorca - 2015
 9. Największa Sprzedaż Roku – III miejsce 2016

Wszystkie wyróżnienia oraz nagrody świadczą o tym, że Firma FHU Multi Projekt kieruje się strategią zarządzania, zgodnie z którą przedsiębiorstwo w swoich działaniach uwzględniaja aspekty społeczne, środowiskowe oraz relacje z  pracownikami. Ponadto inwestując w zasoby ludzkie oraz relacje z otoczeniem firmy, przedsiębiorstwo podnosi poziom swojej konkurencyjności.

 Z poważaniem,
Robert Król
Od 1987 roku działamy w branży elektroenergetycznej. Obecnie realizujemy kompleksowo usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej, energetyki zawodowej i prefabrykacji rozdzielnic. Dziś nas zespół tworzy ponad 200 pracowników. Zdobyte przez wszystkie lata doświadczenia wzmocniły nas jako zespół, wskazały kierunki pracy nad standardami jakościowymi realizowanych usług i pozwoliły nam otworzyć się na nowe rynki. Dzięki naszej konsekwencji i zaangażowaniu od 2004 roku posiadamy certyfikat ISO i rekomendacje MON. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, dbając o ich rozwój. Od kilku lat realizujemy największe inwestycje w regionie. Współpracujemy z renomowanymi firmami i instytucjami w kraju i za granicą. Za swoje osiągnięcia otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród. I co dla nas najważniejsze- stworzyliśmy firmę opartą na solidnych filarach- kompleksowości, kompetencji i kreatywności.Jesteśmy pierwszym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF. Działamy w kraju i za granicą, oferując sprzedaż przemysłowych systemów do druku 3D, wynajem maszyn przemysłowych oraz druk 3D na zlecenie. W dostępnych pakietach znajdziesz również rozbudowane usługi przed i posprzedażowe, m.in. bezpłatny audyt, instalacje, szkolenia, usługi serwisowe oraz pakiety filamentów.

OMNI3D to lider przemysłowego druku 3D. W czerwcu 2016 roku premierę miała nasza drukarka 3D Factory 2.0. Posiadamy 12 aktywnych resellerów w 15 krajach na świecie, m.in. w Czechach, Francji, Szwajcarii, Szwecji Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii.

omni3d.plBank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Jest inwestorem w funduszach, których aktywami zarządza Polski Fundusz Rozwoju. Pracownicy banku mają wysokie kompetencje w realizacji projektów służących rozwojowi kraju.

BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Odgrywa znaczącą rolę w realizacji Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, która jest kluczowym dokumentem w polityce gospodarczej Polski. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.