DLA PRZEDSIĘBIORCY | SZKOLENIA
Szkolenia

Zapraszamy na seminarium strefowe

Seminarium dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie K-S SSE

Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. we współpracy z firmą doradczą PwC ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w seminarium strefowym, które odbędzie się:

  • 26 września br. w Zielonej Górze w Hotelu Ruben Al. Konstytucji 3 Maja 1 A,
  • 27 września br. w Kostrzynie nad Odrą w Hotelu Bastion ul. Graniczna 1.

Tematem spotkania będą:Zmiany w specjalnych strefach ekonomicznych - podstawowe zasady korzystania z ulgi w SSE na mocy nowych przepisów” oraz „Bieżące tematy z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych”.

Seminarium poprowadzą eksperci z firmy PwC: pani Małgorzata Kierzek, pani Natalia Safjan, pani Dorota Wolna.

W II części seminarium wystąpi:

  • pan Dariusz Wawrzeniecki z Team Partners Centrum Doradztwa i Rozwoju na temat „Sprawna księgowość. Synergia w pracy zespołowej”;
  • pani Joanna Żmijewska z TDG FK Sp. z o.o. na temat „Dlaczego warto korzystać z rozwiązań outsourcingu płac?”;
  • pani Valeryia Jelenskaja z SAS Logistic Sp. z o.o. na temat „Braku ciągłości dokumentów legalizacyjnych pracowników zagranicznych. Koszty rotacji i kar”.

Koszt udziału: udział w seminarium jest bezpłatny dla jednego przedstawiciela Firmy prowadzącej działalność gospodarczą na terenie K-S SSE. Koszt uczestnictwa kolejnej osoby to 250,00 PLN + 23% VAT.    

Zgłoszenia: prosimy przesyłać do dnia 21 września br. do Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. drogą poczty elektronicznej na adres lewicka@kssse.pl