AKTUALNOŚCI
"Trendy i wyzwania dla branży budowlanej - perspektywa rynku polskiego i niemieckiego"

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Trendy i wyzwania dla branży budowlanej  – perspektywa rynku polskiego i niemieckiego"!  To doskonała okazja dla firm zarówno z sektora budowlanego (firm wykonawczych, developerów, producentów chemii budowlanej, maszyn, stolarki otworowej, itp.), jak i dla firm z nimi współpracujących do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.  

Konferencja odbędzie się 1 lutego 2018, godz. 14.30 w Centrum Prasowym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to czas targów BUDMA – największych targów budowlanych w Polsce gromadzących co roku około 45 000 odwiedzających z 19% udziałem firm niemieckich. 

Podczas konferencji odniesiemy się najważniejszych zagadnień, szans i zagrożeń dla branży w nadchodzących latach. Zaczniemy od spojrzenia makroekonomicznego po to, by później przejść do tematów ważnych dla poszczególnych sektorów: problemów na rynku pracy, szans polskich przedsiębiorstw na rynku niemieckim, trendów i innowacji. Program znajdą Państwo w załączniku. Zakończymy sesją networkingową. 

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez wysłanie krótkiego maila na adres poznan@ahk.pl z imieniem, nazwiskiem oraz nazwą firmy.  
Można też przesłać potwierdzenie odpowiadając na tego maila. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystąpienie w języku niemieckim będzie tłumaczone na polski. 

Serdecznie zapraszamy! 

Biuro Regionalne AHK w Poznaniu
tel. 61 227 54 95