AKTUALNOŚCI
Zaproszenie na międzynarodową konferencji poświęconą tematowi akceleracji korporacyjnej oraz ekosystemowi startupów w Europie Środkowo-Wschodniej

Szanowni Państwo,

PwC Polska, Business Link, HardGamma Ventures oraz Startup Ole Accelerator, mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji poświęconej tematowi akceleracji korporacyjnej oraz ekosystemowi startupów w Europie Środkowo-Wschodniej pt. CEE Acceleration Summit. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym regionie!

Konferencja odbędzie się 26 października 2017 r. w Warszawie, w salach Stadionu Narodowego. 

Program wydarzenia dostępny jest pod tym linkiem https://www.pwc.pl/pl/pdf/Agenda-cee-acceleration-summit.pdf  

Organizując to wydarzenie przyświecał nam jeden cel: doprowadzić do dyskusji i wymiany konkretnych doświadczeń pomiędzy działającymi akceleratorami korporacyjnymi, a korporacjami, które chcą rozwijać współpracę ze startupami. 

Jak zorganizować akcelerator korporacyjny, jakie są główne ryzyka, jakich startupów szukać, co może dać nam współpraca z uczelnią, lub siecią Business Angels, z jakich zewnętrznych źródeł finansowania korzystać? To tylko niektóre z pytań, na które znajdziecie Państwo odpowiedź w trakcie wydarzenia.

Przewidzieliśmy również specjalne ścieżki tematyczne dedykowane ciekawym źródłom deal flow dla korporacji, czyli uniwersytetom oraz Business Angels. Zastanowimy się również, jak akceleratory korporacyjne, oprócz celów biznesowych, mogą odpowiadać na inne, bardziej pro społeczne potrzeby. 

Każdy z akceleratorów działa w ekosystemie na poziomie zarówno narodowym, jak i europejskim, stąd zapewniliśmy obecność głównych przedstawicieli instytucji i organizacji moderujących rozwój systemu startupowego i akceleracyjnego w Polsce oraz  w Europie, zapewniających mu finansowanie i przepływ wiedzy.

Wśród prelegentów mamy zaszczyt gościć ponad 20 ekspertów  reprezentujących m.in, akceleratory korporacyjne działające z sukcesem od wielu lat, sektor publiczny, uczelnie, korporacje, środowisko inwestorów -  osoby wspierające oraz zarządzające inicjatywami dedykowanymi dla ekosystemu startupów.

Wszystko to zorganizujemy dla Państwa w ciągu jednego, emocjonującego dnia. To będzie duży zastrzyk wiedzy - takiego wydarzenia w regionie CEE jeszcze nie było!

Wszystkie szczegóły, w tym sylwetki prelegentów oraz opisy ścieżek tematycznych znajdziecie Państwo pod linkiem: CEE Acceleration Summit

Kwestie organizacyjne

Aby wziąć udział w konferencji, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Wydarzenia - prosimy o rejestrację do dnia 20 października 2017 r. Zaznaczamy, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, udział w konferencji będą mogły brać osoby, które po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają zwrotną wiadomość z potwierdzeniem rejestracji oraz zaproszeniem do udziału w wydarzeniu. 
Wydarzenie jest bezpłatne i będzie prowadzone w języku angielskim.

W załączniku znajdą Państwo krótki materiał informacyjny dotyczący wydarzenia.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu z Michałem Przybylskim (+48 519 504 828michal.przybylski@pwc.com).
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i skorzystania z niepowtarzalnej okazji wysłuchania liderów innowacji oraz ekosystemu startupów w Europie!