AKTUALNOŚCI
II Kongres Made in Poland - Berlin 2021

Szanowni Państwo,
z przyjemnością zapraszamy do współtworzenia II edycji Kongresu Made in Poland, który odbędzie się 27-28 maja 2021 roku w Berlinie. Po sukcesie I edycji wydarzenia (liczba widzów na stronie wyniosła ok. 3500 osób, natomiast za pośrednictwem serwisu YouTube ponad 10 000), otrzymaliśmy zaproszenie od Ambasady Polskiej w Berlinie do przeprowadzenia drugiej edycji Made in Poland właśnie w stolicy Niemiec, głównego partnera eksportowego polskiej gospodarki.

Pan Ambasador, uroczyście zaprasza Państwa do uczestniczenia i współtworzenia tego wydarzenia:

Dlaczego właśnie Niemcy? Wymiana towarów między Polską a Niemcami w 2019 roku była rekordowa. Według danych GUS w ciągu 9 lat (od 2010 r.) jej wartość zwiększyła się o ponad 84,5 proc., osiągając prawie 130 mld euro. Kraj ten jest największym i jednym z najważniejszych partnerów handlowych dla Polski. Do Niemiec najczęściej eksportujemy produkty z branży motoryzacyjnej oraz meblowej. Listę partnerów oraz agendę znajdą Państwo na stronie www.kongresmip.pl.

Miło nam potwierdzić, że w dniach 5-7 października odbędzie się VIII edycja Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Więcej informacji na stronie www.polskikongres.pl.

Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem prezesa zarządu Polskiej Agencji Przedsiębiorczości - Wojciecha Pomarańskiego: https://polskikongres.pl/2021/01/22/oswiadczeni...

ZAREJESTRUJ SIĘ