AKTUALNOŚCI
Zamówienia międzynarodowe - szansa na rozszerzenie działalności biznesowej polskich firm. Webinarium 9 grudnia br. na temat zamówień w ramach systemu ONZ.

Szanowni Państwo,

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, UN Global Compact Network Poland oraz Polityką Insight zapraszają na cykl webinariów pt. „Zamówienia międzynarodowe – szansa na rozszerzenie działalności biznesowej polskich firm”.

Pierwsze webinarium, poświęcone zamówieniom w ramach systemu Organizacji Narodów Zjednoczonych odbędzie się 9 grudnia 2020 r. w godzinach 13.00 - 14:30. Uczestnicy zapoznają się m.in. z ofertą biznesową ONZ, mechanizmem włączania biznesu do łańcucha dostaw, procedurą rejestracji wykonawców w bazie United Nations Global Marketplace oraz dowiedzą się, jak przygotować firmę do współpracy z ONZ.

Program webinarium i link do rejestracji.

https://pfr.pl/aktualnosci/cykl-webinariow-zamowienia-miedzynarodowe-szansa-na-rozszerzenie-dzialalnosci-biznesowej-polskich-firm.html