AKTUALNOŚCI
Spółka przyjazna środowisku

Szanowni Państwo,

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Klimatu, Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. podjęła działania zmierzające do całkowitego wyeliminowania produktów jednorazowego użytku takich jak kubki, talerzyki oraz sztućce z tworzywa sztucznego. Kupujemy również wodę i napoje wyłącznie w butelkach szklanych.

Chcemy by był to nasz wkład na rzecz ograniczenia ilości plastikowych odpadów zanieczyszczających środowisko naturalne. Zachęcamy do stosowania produktów wykonanych z biodegradowalnych materiałów alternatywnych tj. papier, otręby, skrobia roślinna.

Przy tej okazji zachęcamy również naszych inwestorów do podjęcia dalszych działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego, chociażby poprzez używanie w swojej codziennej pracy papieru pochodzącego z recyclingu, a także ograniczenia stosowania materiałów biurowych z tworzyw sztucznych (koszulek, teczek) na rzecz ich odpowiedników z tektury, zaś do celów promocyjnych wykorzystania gadżetów wykonanych z materiałów, które pochodzą z recyclingu.

Zarząd i Pracownicy

Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.